avis.png

Wynajem samochodów AVIS.

Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Wypożyczalnia samochodów z AVIS

Wynajem samochodu z Avis to wybór dostępny dla tych, którzy zdecydują się skorzystać z usług portalu gocarrental.pl. W tym przypadku mamy do czynienia z jedną z historycznych firm w świecie wynajmu samochodów. Aby lepiej zrozumieć jego historię, musimy cofnąć się w czasie do roku 1946, kiedy to Warren Avis otworzył pierwszą wypożyczalnię samochodów w grupie. Gdzie dokładnie? Na lotnisku Willow Run w Detroit. Wtedy oczywiście sprawy miały zupełnie inny wymiar niż dzisiaj.

Flota wypożyczalni samochodów Avis charakteryzowała się w rzeczywistości tylko trzema pojazdami. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej: Avis jest jedną z najbardziej aktywnych wypożyczalni samochodów na świecie, obecną w 5000 lokalizacjach i 165 krajach na całym świecie. Dotarcie do ekspansji czasowej zajęło trochę czasu! Po początku 1946 roku sprawy zaczęły przybierać międzynarodowy obrót w 1953 roku, kiedy to Avis zaczął otwierać niektóre spółki zależne grupy w Europie, Kanadzie i Meksyku.

Dokładnie 10 lat później to, co uważane jest za jedno z najskuteczniejszych haseł reklamowych wszechczasów, sięga słynnego wyrażenia „Jesteśmy tylko nr 2. Staramy się bardziej”.

Inne etapy w historii Avis

Historia wypożyczalni samochodów Avis składa się oczywiście z innych ważnych kamieni milowych, które miały decydujące znaczenie dla stworzenia dużej grupy, z którą mamy do czynienia dzisiaj. Wśród nich można przypomnieć lata od 1965 roku, kiedy wypożyczalnia samochodów rozszerzyła się jak pożar otwierając oddziały w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

W latach 70. firma Avis stała się jedną z wiodących wypożyczalni samochodów na rynku europejskim. Dziś, wśród międzynarodowych nagród związanych zarówno z jakością usług, jak i komunikacją, Avis jest jednym z wiodących nazwisk dla tych, którzy chcą wynająć pojazdy na całym świecie zarówno w celach osobistych, jak i korporacyjnych.

Globalne oceny dla AVIS

AVIS jest obecny w 1,121 destynacjach. Na podstawie lokalnych recenzji ich średnia ocena klientów wynosi 7.9/10.

Customer Ocena klienta

AVIS

7.9/10

Average Wait Minutes Średni czas oczekiwania wynosi 18 minuty

7.3 /10 Całkowita wartość za pieniądze
8.0 /10 Czystość samochodu
7.9 /10 Serwis na biurku
7.7 /10 Proces odbioru wynajmu samochodów
8.4 /10 Proces rozwijania wynajmu samochodu

Najpopularniejsze miejsca docelowe AVIS