Wypożyczalnia samochodów w Pozna

Brak opłat i najlepszej ceny na gospodarkę, luksus, 7-9 samochodów osobowych i więcej
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/pozna.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Opinie 55,431 • Doskonały
opinie 4.5 stars
Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Porównaj i zaoszczędź na wypożyczaniu samochodów w Poznaniu

Poznań jest miastem w zachodniej Polsce położonym nad rzeką Wartą i historyczną stolicą Wielkopolski. Poznań jest piątym co do liczby ludności miastem w Polsce z około 550 tysiącami mieszkańców i ósmym pod względem powierzchni z 262 km². Miasto jest istotnym węzłem drogowym i kolejowym, funkcjonuje tu również międzynarodowy port lotniczy. Najlepiej dojechać na lotnisko samochodem. Możemy w tym celu skorzystać z wypożyczalni samochodów, a najtańsze znajdziemy w serwisie GoCarRental.pl. Z obecnie dostępnych należy wymienić takie wypożyczalnie samochodów jak Avis, Hertz, MWM Cars, Europcar czy Rentis. Poznań jest ośrodkiem przemysłu, handlu, logistyki i turystyki. Funkcjonują tu Międzynarodowe Targi Poznańskie czyli największe i najstarsze centrum wystawiennicze w Polsce. Poznań to również ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny. W 26 szkołach wyższych studiuje blisko 120 tys. osób. Działają tu ponadto opery, filharmonie, szkoły baletowe, teatry, kina, muzea, galerie sztuki, orkiestry i zespoły folklorystyczne. Patronami miasta Poznania są apostołowie Piotr i Paweł, święci Kościoła katolickiego.

Co robić w Poznaniu

Poznań jest na czwartym miejscu pod względem odwiedzin przez turystów miastem w Polsce. W samym tylko 2012 roku z zarejestrowanych obiektów noclegowych skorzystało tu łącznie 622 tys. turystów. Z badań ruchu turystycznego wynika, że około 38% turystów przyjeżdża do miasta w celach biznesowych - osoby te uczestniczą w targach, konferencjach, spotkaniach biznesowych i szkoleniach. Turyści biznesowi chętnie korzystają z wypożyczalni samochodów, które łatwo znaleźć w serwisie GoCarRental.pl. Kolejną najliczniejszą grupę tworzą turyści odwiedzający Poznań w celu zwiedzania i wypoczynku, którzy stanowią około 35% ruchu turystycznego. W Poznaniu znajduje się 6 punktów informacji turystycznej, dlatego łatwo jest dowiedzieć się co warto zwiedzić.

Top 3 do zobaczenia w Poznaniu

  • Stary Rynek
  • Ostrów Tumski
  • Ratusz Poznański

Jazda po Poznaniu

W Poznaniu zbiega się 5 dróg krajowych (w tym autostrada) oraz 4 drogi wojewódzkie. Znajdujące się w mieście międzynarodowe lotnisko obsłużyło w samym 2012 roku blisko 1,6 mln pasażerów. Poznań jest miejscem, przez które jedzie się do Niemiec oraz w stronę Białorusi i Rosji. W mieście jest wiele wypożyczalni samochodów, a najtańsze znajdziemy w serwisie GoCarRental.pl. Układ drogowy miasta opiera się na promienisto-pierścieniowym systemie ulic. Składają się na niego pierścienie drogowe zwane ramami oraz promieniście rozchodzące się od centrum ulice wylotowe. Pod Poznaniem, na terenie powiatu poznańskiego przebiega również kilka dróg wojewódzkich, które stanowią pewną alternatywę dla przejazdu przez miasto.

Jakie są najlepsze oferty w Pozna?

Mini
Mini
from 26,00 zł/dzień
Ekonomiczne
Ekonomiczne
from 30,00 zł/dzień
Standardowe
Standardowe
from 34,00 zł/dzień
Standardowe
Standardowe
from 40,00 zł/dzień
Małe
Małe
from 95,82 zł/dzień
Małe
Małe
from 114,99 zł/dzień

Ocena najlepszych wypożyczalni samochodów Pozna

AVIS

Customer Ocena klienta

AVIS

Average Wait Minutes Średni czas oczekiwania wynosi 19 minuty

8.1 /10 Całkowita wartość za pieniądze
8.0 /10 Czystość samochodu
8.3 /10 Serwis na biurku
8.0 /10 Proces odbioru wynajmu samochodów
8.2 /10 Proces rozwijania wynajmu samochodu

PANEK

Customer Ocena klienta

PANEK

Average Wait Minutes Średni czas oczekiwania wynosi 4 minuty

7.0 /10 Całkowita wartość za pieniądze
8.0 /10 Czystość samochodu
8.0 /10 Serwis na biurku
7.0 /10 Proces odbioru wynajmu samochodów
7.0 /10 Proces rozwijania wynajmu samochodu

Najlepsze punkty odbioru w okolicy Pozna

Odkryj najnowsze oferty wynajmu samochodów

Zapisz się do naszego newslettera