Car Rental

Wypożyczalnia Samochodów we Wrocławiu

Porównaj i zaoszczędź na wypożyczaniu samochodów we Wrocławiu

Wrocław to miasto w południowo-zachodniej Polsce, leżące nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami. Jest to czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce z około 637 tysiącami mieszkańców i piąte pod względem powierzchni z 293 km². Obecnie Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego. Jest to jedne z najlepszych miast do życia w Polsce, a w wielu rankingach wyrasta na centrum biznesowe. Na terenie miasta znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław-Strachowice obsługiwany przez PLL LOT, Lufthansę, Germanwings, Ryanair, Wizz Air, SAS i Sprint Air. W kwestii podróży samochodowych, Wrocław jest przyjaznym miastem do jazdy. W mieście znajdziemy wiele wypożyczalni samochodów, a najłatwiej najtańsze oferty znajdziemy w serwisie GoCarRental.pl. Czołowymi wypożyczalniami samochodów we Wrocławiu są Avis, Hertz, Rentis i Panek. Miasto jest szeroko odwiedzane przez turystów, nie tylko tych z innych części Polski, ale przede wszystkim zza granicy. Miasto jest pięknym miejscem do zwiedzania, gdyż wciąż pozostaje jednym z najstarszych miast Polski.

Co robić we Wrocławiu

We Wrocławiu mimo zniszczeń wojennych zachowało się wiele budowli w stanie oryginalnym, bądź odrestaurowanych czy odbudowanych po wojnie. Do wyróżniających się należą gotycki Stary Ratusz oraz Nowy Ratusz w stylu historyzmu, gotyckie kościoły oraz budynki modernistyczne jak Hala Stulecia. W samym 2016 roku Wrocław odwiedziło ponad 5 milionów turystów. Bardzo przydatne przy podróżach wypożyczalnie samochodów w najbardziej korzystnych cenach znajdziemy w serwisie GoCarRental.pl. Miasto posiada wiele punktów widokowych zlokalizowanych na zabytkach. Z kolei na 49 piętrze Sky Tower znajduje się punkt widokowy będący najwyżej położonym punktem widokowym na budowli w Polsce. Licznie odwiedzany jest wrocławski Ogród Zoologiczny, który jest najstarszym zoo w Polsce i posiada największą w Polsce liczbę gatunków zwierząt.

Top 3 do zobaczenia we Wrocławiu • Rynek Główny

 • Stare Miasto

 • Panorama Racławicka

Jazda po Wrocławiu

Przez Wrocław przebiegają drogi europejskie, krajowe i wojewódzkie. Struktura sieci drogowej Wrocławia jest silnie zorientowana na centrum miasta, mając kształt promienisty. Od lat 80 XX wieku, etapami budowana jest obwodnica śródmiejska. W latach 2008-2011 wybudowana została Autostradowa Obwodnica Wrocławia, a od czerwca 2009 etapami budowana jest Wschodnia Obwodnica Wrocławia. Etapami budowana jest też Zachodnia Obwodnica Wrocławia, zwana także obwodnicą aglomeracyjną. W 2015 roku rozpoczęła się budowa obwodnicy Leśnicy. Najwięcej wypożyczalni samochodów i zarazem w najlepszych cenach znajdziemy w serwisie GoCarRental.pl. Z miasta dojedziemy przede wszystkim do Niemiec oraz do Czech. Wrocław ma świetnie rozbudowany transport miejski oraz jest dużym węzłem kolejowym.

Porównaj tanie wypożyczalnie samochodów


Bezpieczne, szybkie i łatwe rezerwacje online

Zmień albo anuluj swoją rezerwację za darmo

Najlepsze wypożyczalnie samochodów

Dlaczego rezerwować u nas?

 • 1,500 firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów
 • 28,000 miejsc na świecie
 • Darmowa rezygnacja i brak ukrytych kosztów
 • Obsługa klienta 24/7
 • Szybka i bezpieczna płatność
 • Zarezerwuj w 3 prostych krokach
 • Ekskluzywne ceny w najlepszych firmach
 • Zero prowizji na kartach kredytowych