Car Rental

Wypożyczalnia Samochodów w Bydgoszczy

Porównaj i zaoszczędź na wypożyczaniu samochodów w Bydgoszczy

Bydgoszcz to stolica województwa kujawsko-pomorskiego i ósme co do wielkości miasto w Polsce. Historycznie zajmuje część Kujaw i jest malowniczo położone nad Brdą, Wisłą oraz Kanałem Bydgoskim. W mieście znajduje się Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego (podróż z centrum miasta trwa ok. 15 minut autobusem miejskim). Bydgoszcz to miasto o wielowiekowej tradycji, które zachwyca turystów przede wszystkim położeniem nad rzeką przecinającą centrum miasta. Chociażby z tego powodu warto tutaj przyjechać, a gdy już to zrobimy, warto skorzystać z wypożyczalni samochodów. Godny uwagi jest serwis GoCarRental.pl na którym znajdziemy takie uznane marki wypożyczalni samochodów w Bydgoszczy jak Enterprise czy Panek. A gdy już będziemy w tym mieście, to warto znaleźć czas na spróbowanie lokalnych specjałów. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie: praliny, gęsinę, piwo warzone na miejscu czy chleb z ziemniakami. Nie można także zapomnieć o bydgoskich lodach. Podobno szczególnie lubiane są te o smaku bydgoskim.

Co robić w Bydgoszczy

Bydgoszcz jest miastem o historycznej metryce, jednakże podstawowym i oryginalnym walorem Bydgoszczy jest woda: rzeki, kanały, budowle hydrotechniczne, bulwary, nabrzeża, kaskady oraz elewacja zabudowy miasta od strony rzeki. Na uwagę zasługuje Stare Miasto położone w meandrach rzeki Brdy, Wyspa Młyńska, Wenecja Bydgoska oraz Śródmieście z wielkomiejską zabudową secesyjną. Unikatowym zabytkiem jest najstarsza czynna w Polsce sztuczna droga wodna - Kanał Bydgoski. Głównym jednak produktem turystycznym jest Stare Miasto i Śródmieście ze swym historycznym rozplanowaniem i zabytkami architektury: kościołami, spichrzami, gmachami użyteczności publicznej, ulicami zabudowanymi zdobionymi kamienicami. Chcąc się skutecznie przemieszczać po mieście, warto skorzystać z wypożyczalni samochodów w serwisie GoCarRental.pl, gdzie łatwo można znaleźć idealny dla siebie samochód w najlepszej możliwej cenie.

Top 3 do zobaczenia w Bydgoszczy • Kanał Bydgoski

 • Katedra Bydgoska

 • Wyspa Młyńska

Jazda po Bydgoszczy

Atrakcyjność krajobrazowo-przyrodnicza oraz silne zalesienie okolic Bydgoszczy sprawia, że wytyczono na obszarze podmiejskim kilkadziesiąt znakowanych szlaków turystycznych. Zagęszczenie szlaków w okolicy Bydgoszczy jest największe w regionie i większe niż w wielu innych dużych miastach. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z wypożyczalni samochodów, a najlepsze dla Bydgoszczy można znaleźć w serwisie GoCarRental.pl. Poza tym przez Bydgoszcz przebiega najdłuższa w Europie Międzynarodowa Trasa Rowerowa R-1 oraz kilka innych: po Dolinie Dolnej Wisły, dookoła Doliny Fordońskiej czy Rowerowy Szlak Przyjaźni Bydgoszcz-Toruń. Miasto słynie również z turystyki wodnej, za sprawą spływów kajakowych na Brdzie oraz żeglugi barkami turystycznymi na szlakach żeglugowych. W Bydgoszczy znajduje się jeden hotel pięciogwiazdkowy (Bohema), pięć czterogwiazdkowych oraz sporo obiektów niższej klasy.

Porównaj tanie wypożyczalnie samochodów


Bezpieczne, szybkie i łatwe rezerwacje online

Zmień albo anuluj swoją rezerwację za darmo

Najlepsze wypożyczalnie samochodów

Dlaczego rezerwować u nas?

 • 1,500 firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów
 • 28,000 miejsc na świecie
 • Darmowa rezygnacja i brak ukrytych kosztów
 • Obsługa klienta 24/7
 • Szybka i bezpieczna płatność
 • Zarezerwuj w 3 prostych krokach
 • Ekskluzywne ceny w najlepszych firmach
 • Zero prowizji na kartach kredytowych