avantcar.png

Wynajem samochodów AVANT CAR.

Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Wypożyczalnia samochodów z AVANT CAR

Avant Car to wypożyczalnia samochodów, której ceny można analizować dzięki gocarrental.pl, portalowi porównującemu koszty wielu wypożyczalni samochodów na całym świecie, pozwalając klientowi wybrać rozwiązanie, które najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Dziś wynajem samochodów jest podstawowym atutem zarówno dla osób fizycznych, jak i firm, które dzięki technologii mogą znaleźć najlepszą alternatywę w ciągu kilku sekund. Wśród rozwiązań dostępnych w tych przypadkach Avant Car można wymienić jako jedno z najtańszych i najbardziej niezawodnych. Założona w 2010 roku na Ibizie, w celu zaspokojenia lokalnych potrzeb związanych z samochodami i motorowerami, firma ta natychmiast postawiła satysfakcję klientów w centrum.

Gama dostępnych pojazdów była od razu bardzo szeroka, a konkretnym celem było zapewnienie klientowi bardzo szerokiego wyboru. Firma zaspokaja potrzeby użytkowników, zapewniając również znaczną alternatywę dla skuterów i motocykli, przyjaznych pojazdów na wycieczkę po miejscach takich jak Ibiza, aby jak najlepiej cieszyć się jej naturalistycznym pięknem.

Avant Flota samochodowa

Porozmawiajmy teraz o flocie Avant Car, która obejmuje pojazdy takie jak Fiat Panda, ale także samochody takie jak Citroen C3 AirCross. Lista floty samochodowej Avant Car, wypożyczalni samochodów dostępnej na stronie gocarrental.pl, zawiera również inne opcje. Wśród nich możemy również pamiętać Peugeot 2008.

Przedmiotowa firma świadczy również usługę wynajmu samochodów luksusowych. Jest to oczywiście usługa premium, przeznaczona dla klientów wysokiego szczebla, którzy odwiedzają najbardziej ekskluzywne kluby na wyspie. Warto również wspomnieć o wynajmie SUV-ów, możliwości wynajmu pojazdów użytkowych, ale także minibusów i pojazdów 4x4.

Globalne oceny dla AVANT CAR

AVANT CAR jest obecny w 7 destynacjach. Na podstawie lokalnych recenzji ich średnia ocena klientów wynosi 8.2/10.

Customer Ocena klienta

AVANT CAR

8.2/10

Average Wait Minutes Średni czas oczekiwania wynosi 18 minuty

7.5 /10 Całkowita wartość za pieniądze
8.8 /10 Czystość samochodu
8.1 /10 Serwis na biurku
8.2 /10 Proces odbioru wynajmu samochodów
8.5 /10 Proces rozwijania wynajmu samochodu