auto-union.png

Wynajem samochodów AUTOUNION.

Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Wypożyczalnia samochodów z AUTOUNION

Firma AutoUnion Car Rental jest jedną z firm, które można porównać przy korzystaniu z gocarrental.pl. Ta wyszukiwarka pozwala wybrać najlepszy samochód dla swoich potrzeb w najlepszej cenie. Można znaleźć rozwiązania biznesowe, a także alternatywy dla klientów konsumenckich. AutoUnion to wypożyczalnia samochodów, która umożliwia wynajem samochodów w Grecji po bardzo niskich cenach.

Na rynku od ponad 30 lat firma wynajmująca samochody Union Car Rental ma siedzibę w Atenach. Obecnie występuje w 400 lokalizacjach w Grecji, zarówno na kontynencie, jak i na wyspach. Flota tej wypożyczalni samochodów składa się z ponad 6000 samochodów. W danej kategorii możliwe jest uwzględnienie różnych typów pojazdów. Należą do nich samochody 4x4, mini furgonetki i samochody kempingowe.

Samochody i furgonetki można odebrać w dowolnym biurze firmy. Wśród dostępnych lokalizacji można wymienić Saloniki, Zakintos, Korfu i Pargę.

Flota Union Car Rental

Flota Union Car Rental jest bardzo zróżnicowana. Wśród dostępnych samochodów można zaliczyć Citroen C1 5-drzwiowy, Fiat Cabrio 500c, Fiat Panda 5-drzwiowy. Wśród samochodów, które można wynająć dzięki wypożyczalni samochodów Union Rent a Car, jest także Toyota Yaris. W przypadku samochodów trzydrzwiowych można zapamiętać Opla Corsę i Nissana Note.

Wracając do samochodów 5-drzwiowych, które można wynająć dzięki AutoUnion Rental a Car, chcemy wspomnieć o największych, takich jak Nissan Note, VW Polo, Fiat Grande Punto, Ford Focus i Hyundai i30.