autonom.png

Wynajem samochodów AUTONOM.

Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Wypożyczalnia samochodów z AUTONOM

Wynajęcie samochodu dla podróżnych jest bardzo ważne. Nie ma znaczenia, czy mówisz o podróżach służbowych czy rekreacyjnych. Liczy się posiadanie własnego samochodu, którym można swobodnie poruszać się i bez konieczności odwoływania się do rozkładów jazdy pociągów i samolotów. Sieć zapewnia wiele przydatnych zasobów w tym zakresie. Wśród nich można wymienić portal gocarrental.pl. Ta strona pozwala porównać ceny wielu wypożyczalni samochodów na całym świecie, a jednocześnie szybko i łatwo zarezerwować pojazd.

Jedną z rozważanych firm jest Autonom. Uważana za największą sieć mobilności na całym terytorium Rumunii, charakteryzuje się obecnością 43 biur w 34 różnych lokalizacjach. Wśród nich należy wymienić miasta takie jak Bukareszt i Jassi.

Oprócz Rumunii firma posiada również biura na Węgrzech i w Serbii. Jego założenie sięga 2006 roku. W ciągu ponad 10-letniej historii grupa zaspokała potrzeby wielu klientów, dzięki flocie charakteryzującej się obecnością ponad 4000 nowych samochodów. Oferowane usługi obejmują wynajem długoterminowy i krótkoterminowy, ale także leasing operacyjny.

Autopark Autonom Rent a Car

Autonom Rent a Car, firma dostępna na stronie gocarrental.pl, posiada flotę charakteryzującą się obecnością licznych samochodów zarówno z automatyczną, jak i manualną skrzynią biegów. Wśród omawianych pojazdów można wymienić Skodę Rapid, Opla Astra i Skodę Octavię. Inne propozycje floty Autonom Rent a Car obejmują samochody takie jak Toyota Auris, Opel Insignia, Skoda Superb. Pamiętamy również o możliwości wynajmu pojazdów takich jak Mercedes Klasa A i BMW serii 5.

Globalne oceny dla AUTONOM

AUTONOM jest obecny w 18 destynacjach. Na podstawie lokalnych recenzji ich średnia ocena klientów wynosi 8.8/10.

Customer Ocena klienta

AUTONOM

8.8/10

Average Wait Minutes Średni czas oczekiwania wynosi 15 minuty

9.0 /10 Całkowita wartość za pieniądze
9.2 /10 Czystość samochodu
8.7 /10 Serwis na biurku
8.8 /10 Proces odbioru wynajmu samochodów
8.7 /10 Proces rozwijania wynajmu samochodu