autojet.png

Wynajem samochodów AUTOJET.

Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Wypożyczalnia samochodów z AUTOJET

Dzisiaj podróże służbowe i rekreacyjne to codzienna rutyna dla wielu osób. Bez względu na powód podróży, nie można zaprzeczyć, że możliwość swobodnego poruszania się jest ważna! Aby to zrobić, możesz wziąć wynajem samochodu jako punkt odniesienia. Dzięki portalom takim jak gocarrental.pl możliwe jest wybranie samochodu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom za pomocą kilku kliknięć, porównując oferty różnych firm na całym świecie.

Wśród omawianych firm można zaliczyć Autojet Rent a Car. Ta firma działa na rynku wynajmu samochodów od 1989 roku. Firma pochodzenia rodzinnego, stanowi bardzo ważny punkt odniesienia dla świata transportu na terytorium Bułgarii.

Przedmiotowa firma oferuje użytkownikom różne usługi. Należą do nich wynajem samochodów (portfolio produktów pozwala na wybór między różnymi typami pojazdów), ale także leasing operacyjny. Lokalizacje, w których znajdują się biura Autojet Rent a Car, obejmują krajowe zabytki, takie jak lotnisko w Sofii, ale także lotnisko Płowdiw. Biura tej wypożyczalni samochodów są również obecne na lotniskach Vanda i Burgas.

Flota Autojet Rent a Car

Flota Autojet Rent a Car umożliwia wynajem samochodów takich jak Nowy Nissan Qashqai, nie wspominając o Ducia Duster. Flota tej wypożyczalni samochodów, wchodząca w ofertę gocarrental.pl, obejmuje wiele innych samochodów, takich jak Hyundai I10, Toyota Aygo czy Hyundai I20. Kontynuując listę samochodów we flocie, przypominamy o możliwości wynajmu samochodów takich jak Opel Corsa, Renault Clio, Renault Clio Estate, Chevrolet Aveo Sedan i Renault Capture.