Wynajem samochodów AUTOCANDIA.

Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Wypożyczalnia samochodów z AUTOCANDIA

Autocandia to jedna z wypożyczalni samochodów, którą możesz wybrać dzięki gocarrental.pl, katalogu, który pozwala znaleźć samochód najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom na całym świecie i wynająć go za pomocą kilku kliknięć. Wybrane pojazdy można następnie odebrać na lotniskach lub biurach znajdujących się w pobliżu najważniejszych stacji kolejowych.

Autocandia, jak już wspomniano, jest jedną z wielu dostępnych międzynarodowych firm. Spółka zależna K. Badouvas S.A., działa od ponad 30 lat na terytorium Grecji.

Ta firma, jedna z największych w Grecji, ma flotę ponad 400 samochodów. Siedziba główna znajduje się w Heraklionie (Grecja). Autocandia oferuje szeroką gamę rozwiązań, wśród których można uwzględnić pojazdy dedykowane turystom, którzy jadą do Grecji, aby zwiedzać piękno wysp i kontynentu.

Biura firmy znajdują się w Atenach i Salonikach, ale także na niektórych wyspach, takich jak Rodos, Korfu i Tasos. Jak już wspomniano, wybór pojazdów jest bardzo duży. Przechodzimy od najprostszych i najmniejszych samochodów do luksusowych rozwiązań.

Autocandia Flota

Do floty samochodów Autocandia, wypożyczalni samochodów dostępnej wśród ofert gocarrental.pl, znajdują się takie pojazdy jak Skoda Fabia, Citroen C1, Citroen C3, Fiat Tipo, Fiat 500 L, Skoda Octavia, Fiat Punto Evo Auto, Suzuky Ginmy, Fiat 500 Cabrio, Fiat Doblo, Fiat Scudo.

Gama dostępnych pojazdów charakteryzuje się obecnością innych rozwiązań, takich jak Jeep Renegade, Lancia Y, Skoda Fabia, Skoda Citigo, Toyota Auris, Fiat Grande Punto, Citroen Xsara Picasso, Skoda Octavia, Skoda Rapid, Fiat 500 L.

Wynajem samochodów można odebrać w biurach w Saloniki, Korfu, Zakinthos, Atenach, Mitylenie.