arnold_clark.png

Wynajem samochodów ARNOLD CLARK CAR & VAN.

Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Wypożyczalnia samochodów z ARNOLD CLARK CAR & VAN

W dzisiejszych czasach posiadanie samochodu, z którego można korzystać bez ograniczeń, jest ogromną zaletą. Jest to prawdą zarówno podczas podróży turystycznych, jak i podczas podróży po świecie ze względów biznesowych. Spójrzmy prawdzie w oczy: wynajęcie samochodu szybko i w najlepszej cenie to świetna rzecz! Jak to zrobić? Z zasobami internetowymi takimi jak gocarrental.pl, portal porównujący ceny wielu firm.

Wśród nich można również znaleźć Arnold Clark Car & Van. Ta firma jest częścią grupy Arnold Clark, największego niezależnego referencyjnego w Europie w zakresie wynajmu samochodów.

Historia tej rzeczywistości rozpoczęła się w 1963 roku z zaledwie 12 samochodami. Obecnie, z ponad 35 oddziałami w Wielkiej Brytanii, marka oferuje usługi wynajmu samochodów premium i jest doceniana przez klientów na całym świecie.

Aby podać kilka liczb na temat sukcesu tej firmy, pamiętajmy, że jej samochody podróżują około 38 milionów mil rocznie. Dobra liczba, nie ma co do tego wątpliwości!

Flota Arnold Clark Car & Van

Flota Arnold Clark Car & Van, wypożyczalni samochodów, którą można wybrać na stronie gocarrental.pl, obejmuje liczne pojazdy. Należą do nich samochody budżetowe, takie jak Vauxhall Adam lub podobne pojazdy, nie wspominając o samochodach 5-drzwiowych, takich jak Vauxhall Corsa.

Kontynuując listę samochodów, które można wynająć dzięki Arnold Clark Car & Van, możliwe jest uwzględnienie średnich samochodów, takich jak Vauxhall Astra lub SUV-ów, takich jak Hyundai Tucson. Firma ta udostępnia również użytkownikom pojazdy takie jak Ford Mondeo, Kia Sportage i Hyundai i30.

Globalne oceny dla ARNOLD CLARK CAR & VAN

ARNOLD CLARK CAR & VAN jest obecny w 18 destynacjach. Na podstawie lokalnych recenzji ich średnia ocena klientów wynosi 8.5/10.

Customer Ocena klienta

ARNOLD CLARK CAR & VAN

8.5/10

Average Wait Minutes Średni czas oczekiwania wynosi 23 minuty

7.9 /10 Całkowita wartość za pieniądze
8.9 /10 Czystość samochodu
8.9 /10 Serwis na biurku
7.9 /10 Proces odbioru wynajmu samochodów
8.8 /10 Proces rozwijania wynajmu samochodu