alamo.png

Wynajem samochodów ALAMO.

Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Wypożyczalnia samochodów z ALAMO

Alamo Rent a Car to jedna z wypożyczalni samochodów, którą możesz wybrać konsultując się z gocarrental.pl, wyszukiwarką dedykowaną tym, którzy chcą wynająć pojazdy ze względów osobistych lub biznesowych. Historia Alamo Rent a Car rozpoczyna się w 1974 roku na Florydzie. Wtedy sytuacja wyglądała zupełnie inaczej niż dzisiaj. W rzeczywistości firma posiadała flotę zaledwie 1000 pojazdów. W latach 80. nastąpił moment wielkiego rozwoju Alamo Rent a Car.

Firma wyróżnia się w skali globalnej licznymi innowacjami technologicznymi, mającymi na celu przede wszystkim przyspieszenie procesu wynajmu. W 1988 roku firma uruchomiła bardzo ambitny plan ekspansji międzynarodowej. W rzeczywistości wspomniany rok zbiega się z oficjalnym utworzeniem Alamo International Operations. Ten bardzo ważny punkt zwrotny w historii wypożyczalni samochodów Alamo Rent a Car jest również oznaczony otwarciem agencji na lotniskach Gatwick i Heathrow, dwóch londyńskich lotnisk.

Zamiast tego lata 90. naznaczone są otwarciem biur na lotniskach we Frankfurcie, Monachium i Brukseli. Jednocześnie firma przeżywa ciągły proces ekspansji w Wielkiej Brytanii. Z biegiem lat firma znacznie się rozwinęła. Po wylądowaniu w Portugalii i Grecji Alamo Rent a Car jest dziś wiodącą międzynarodową rzeczywistością, z ponad 180 000 pojazdów dostępnych dla klientów.

Flota Alamo Rent a Car

Wypożyczalnia samochodów Alamo Rent a Car posiada flotę charakteryzującą się samochodami różnych typów. W tej kategorii można zaliczyć samochody Standard Elite, takie jak Audi A3 i podobne samochody. Oczywiście gama dostępnych pojazdów obejmuje wiele innych rozwiązań. Wśród nich można zapamiętać samochody Premium, takie jak Chevrolet Impala.

Dodatkowe koszty Infographic.

Globalne oceny dla ALAMO

ALAMO jest obecny w 362 destynacjach. Na podstawie lokalnych recenzji ich średnia ocena klientów wynosi 8.1/10.

Customer Ocena klienta

ALAMO

8.1/10

Average Wait Minutes Średni czas oczekiwania wynosi 20 minuty

7.7 /10 Całkowita wartość za pieniądze
8.4 /10 Czystość samochodu
8.2 /10 Serwis na biurku
8.0 /10 Proces odbioru wynajmu samochodów
8.5 /10 Proces rozwijania wynajmu samochodu