aircar.png

Wynajem samochodów AIRCAR.

Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Wypożyczalnia samochodów z AIRCAR

Aircar Car Rental to jedna z renomowanych na całym świecie firm wynajmujących samochody, którą można porównać dzięki gocarrental.pl. Ta wyszukiwarka pozwala w jasny i prosty sposób porównać oferty wielu międzynarodowych firm. Wśród dostępnych rozwiązań łatwo znaleźć to, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, niezależnie od tego, czy są one związane z celami biznesowymi, czy turystycznymi.

Aircar Car Rental, jak już wspomniano, jest jedną z firm, o których należy pamiętać. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu firma ta działa głównie na terytorium Maroka. Aircar udostępnia użytkownikom 14 agencji, z których można odebrać wynajęty pojazd. Wspomniane powyżej można znaleźć zarówno w mieście, jak i na najważniejszych lotniskach w kraju. Oczywiście flota firmy jest bardzo zróżnicowana i pozwala na wybór samochodów zgodnych z najnowszymi innowacjami technicznymi.

Flota wypożyczalni samochodów Aircar Car Rental

Flota samochodowa wypożyczalni samochodów Aircar Car Rental obejmuje kilka pojazdów. Wśród nich można zapamiętać samochody takie jak Suzuky Celerio, ale także samochody takie jak Hyundai I10. KIA Picanto i Dacia Logan Basic mogą być również włączone do floty tej marokańskiej wypożyczalni samochodów.

Do zapamiętania jest również możliwość wynajęcia Dacia Sandero i Dacia Dokker. Flota samochodowa obejmuje również większe rozwiązania, takie jak Renault Kangoo. Agencje, z których można odebrać wynajęty pojazd, znajdują się w centrum Casablanki, a także na lotnisku w Marrakeszu. Agencja wypożyczalni samochodów Aircar jest również obecna w centrum miasta Fès.

Globalne oceny dla AIRCAR

AIRCAR jest obecny w 9 destynacjach. Na podstawie lokalnych recenzji ich średnia ocena klientów wynosi 8.3/10.

Customer Ocena klienta

AIRCAR

8.3/10

Average Wait Minutes Średni czas oczekiwania wynosi 25 minuty

7.9 /10 Całkowita wartość za pieniądze
8.1 /10 Czystość samochodu
8.4 /10 Serwis na biurku
8.5 /10 Proces odbioru wynajmu samochodów
8.5 /10 Proces rozwijania wynajmu samochodu