ada.png

Wynajem samochodów ADA.

Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Wypożyczalnia samochodów z ADA

Ada jest jedną z wielu międzynarodowych firm, które możesz wybrać dzięki gocarrental.pl, idealnemu porównywarce cen dla tych, którzy chcą wynająć pojazd zarówno ze względów biznesowych, jak i prywatnych i znaleźć w ciągu kilku sekund najbardziej odpowiednią cenę dla własnych potrzeb.

Po znalezieniu odpowiedniego samochodu wystarczy zarezerwować i odebrać samochód w wybranym biurze na całym świecie. Jeśli szukasz tej niewątpliwej wygody, na gocarrental.pl znajdziesz wszystkie referencje do Ada, wiodącej firmy w dziedzinie wynajmu samochodów we Francji.

Dzięki ponad 480 oddziałom zlokalizowanym w całym kraju Ada jest podstawowym punktem odniesienia zarówno dla tych, którzy chcą wynająć samochody dla biznesu, jak i dla tych, którzy szukają idealnego pojazdu na wakacje.

Wśród lokalizacji biur Ada możemy znaleźć miasta takie jak Paryż. Tylko w tej stolicy można wybrać spośród 19 różnych biur, uważanych za strategiczne lokalizacje dla turystyki międzynarodowej. Ada jest również obecna w różnych miejscach na Korsyce, takich jak Bastia i Ajaccio. Kontynuując listę lokalizacji, w których można znaleźć oddziały Ada, znajdujemy Tuluzę, Lyon, Nicea, Montpellier, Lille.

Flota Ady

Flota Ady, wypożyczalni samochodów, którą można wybrać na gocarrental.pl, obejmuje wiele pojazdów. W tej kategorii można zaliczyć samochody z gamy Renault, ale także samochody Fiat, Mercedes, Opel i Smart.

Wśród samochodów dostępnych we flocie Ady znajdziemy również samochody Citroen, samochody BMW i pojazdy Peugeot. Jeśli chodzi o typy, przypominamy, że można wynająć samochody rodzinne po samochody służbowe, od furgonetów po ciężarówki.

Na zakończenie przypominamy, że samochody Ada mogą być również wynajmowane przez 18-latków posiadających prawo jazdy, a kto chce, może również wynająć pojazdy dwukołowe.