ace.png

Wynajem samochodów ACE RENT A CAR.

Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Wypożyczalnia samochodów z ACE RENT A CAR

Wypożyczalnia samochodów to bardzo przydatne rozwiązanie dla podróżnych. Nie ma znaczenia, czy robi to dla przyjemności służbowej czy osobistej. Liczy się możliwość swobodnego poruszania się samochodem osobistym. Dzięki sieci znalezienie samochodu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, to kwestia minut. W rzeczywistości narzędzia takie jak gocarrental.pl pozwalają porównać różne firmy, porównać ceny, jakie stosują i wybrać samochód, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Wśród wziętych pod uwagę firm można również zapamiętać Ace Rent a Car. Ta rzeczywistość jest punktem odniesienia od 1966 roku i ma ponad 350 lokalizacji na całym świecie. Przedmiotowe biura znajdują się w USA w miastach takich jak Long Beach, Los Angeles, San Diego, Sacramento, San Jose.

Inne kraje na świecie, w których można znaleźć biura Ace Rent a Car, to Albania (dana firma ma biuro w Tiranie), ale także Antigua i Barbuda, Aruba, Kanada, Chile.

Oferta dla tych, którzy chcą wynająć pojazdy jest bardzo szeroka. Idziemy od różnych modeli samochodów, po furgonetki, SUV-y i pojazdy specjalne.

Flota Ace Rent a Car

Flota Ace Rent a Car zawiera kilka alternatyw. Należą do nich Citroen C3, ale także samochody kompaktowe, takie jak Citroen C-Elysee. Do wyboru są również pojazdy pełnowymiarowe, takie jak Renault Latitude lub podobne samochody.

Kontynuując listę dostępnych alternatyw, możliwe jest również uwzględnienie samochodów premium, takich jak Peugeot 508 2.8. Ci, którzy chcą wybrać ekonomiczne alternatywy, mogą wybrać pojazdy takie jak Opel Corsa, Dacia Logan i Chevrolet Avreo. Jak już wspomniano, dostępne są również standardowe SUV-y, takie jak Opel Antara.