abby_car.png

Wynajem samochodów ABBYCAR.

Bezpłatne anulowanie i brak ukrytych kosztów
Pomoc 24 godziny na dobę i czat na żywo
Szybkie i bezpieczne metody płatności
Zerowe prowizje na płatności kartowe

Wypożyczalnia samochodów z ABBYCAR

Abbycar jest jedną z wypożyczalni samochodów, które można porównać wybierając gocarrental.pl, portal dedykowany tym, którzy chcą wynająć pojazd zarówno ze względów prywatnych, jak i biznesowych. Abbycar to wypożyczalnia samochodów, którą można wybrać zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku.

Jego historia rozpoczęła się w 1983 roku, wraz z otwarciem firmy Olympic Car Rentals. Z biegiem czasu firma znacznie się rozwinęła, a wypożyczalnia samochodów pozycjonowała się na rynku jako główny gracz na poziomie krajowym. W rzeczywistości, mając siedzibę na Cyprze, firma koncentruje się głównie na rynku greckim. Na przykład, aby prześledzić kilka istotnych etapów swojej historii, można przypomnieć, że w 2007 roku grupa operowała z około 100 samochodami tylko na Krecie.

W następnym roku następuje otwarcie dwóch oddziałów na lotniskach Heraklion i Chania. Dziś wypożyczalnia samochodów Abbycar ma dwie siedziby o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych na lotnisku w Atenach.

Flota Abbycar

Abbycar to wypożyczalnia samochodów z 30-letnią historią i charakteryzująca się możliwością wynajmu różnych typów pojazdów. Można wypożyczyć samochody rodzinne, a także samochody luksusowe i minibusy dla szczególnie wymagających potrzeb biznesowych lub podróżniczych.

Flota Abbycar umożliwia wybór pomiędzy różnymi rozwiązaniami i przedziałami cenowymi. Firma jest również obecna w głównych sieciach społecznościowych, ma kilku partnerów, którzy optymalizują usługę i pozwalają skorzystać z atrakcyjnych cen rezerwacji last minute.

Globalne oceny dla ABBYCAR

ABBYCAR jest obecny w 25 destynacjach. Na podstawie lokalnych recenzji ich średnia ocena klientów wynosi 7.4/10.

Customer Ocena klienta

ABBYCAR

7.4/10

Average Wait Minutes Średni czas oczekiwania wynosi 21 minuty

7.1 /10 Całkowita wartość za pieniądze
7.4 /10 Czystość samochodu
7.2 /10 Serwis na biurku
7.4 /10 Proces odbioru wynajmu samochodów
7.5 /10 Proces rozwijania wynajmu samochodu